Merhaba, dukanamca.com internet sitesi sizlerin bu diyeti uygularken pratik ve kolay bir şekilde uygulamanız adına açılmıştır. Burada yer alan tariflerin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. Dukanamca.com TPE tarafından koruma altına alınmış, resmi bir markadır.

Sitemizde yer alan tariflerin tamamı denenmiş tarifler olup, belirtilen ölçüler diyete uygun ölçülerdir. Dukan Diyeti tarifleri içerisinde sınırlı tüketilmesi gereken gıda ürünleri yer almaktadır. Sınırlı yani tolere gıdalar (örneğin tatlı tariflerinde) sürekli ve fazla tüketildiğinde duraklamalara neden olabilir. Bu nedenle tariflerin içerisindeki miktarlara ve uyarılara lütfen dikkat ediniz. Aynı zamanda internet sitemize siz de yapmış olduğunuz tarifleri gönderebilir, yayınlanmasını istediğiniz fotoğraflarla birlikte dukanamca@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Tariflerinizin lütfen detaylı anlatımını, malzeme listesini ve uygulama adımlarını eksiksiz göndermeyi unutmayın. Aşağıdaki bağlantılarda yer alan Atak evresi ve Seyir evresi tariflerine de göz atabilirsiniz.

Dukan Diyeti atak evresi tarifleri için buraya tıklayın

Dukan diyeti seyir evresi tarifleri için buraya tıklayın