Dukanamca.com, Dukan Amca Resmi Facebook ve Resmi Twitter adreslerinde yayınlanan her türlü ürün, bilgi ve paylaşımlar Dukan Amca’nın (benim) yaptıklarımı “günlük” olarak tutup, okurlarla paylaşmamdan ibarettir. Dukanamca.com sitesinde ve sosyal paylaşım sitelerinde hiçbir kişiye “Dukan Diyetini” uygulamak konusunda Tıbbi bir öneri de bulunmamakla birlikte, paylaşmış olduğum bilgiler Dr. Pierre Dukan’ın yazmış olduğu Dukan Diyeti Kitabından alıntıdır. Yapmış olduğum tarifler tamamen kendi uyguladığım ve paylaştığım tariflerden ibarettir. Bunun dışında Türk ve Yabancı bazı Dukan Diyeti bloglarından tarifler zaman zaman yer bulacak ve kaynak ile birlikte belirtilecektir.


Uyarı

Bu sitede ve resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Dukan Diyeti’nin uygulanmasından meydana gelecek dolaylı ya da dolaysız hiçbir problemle site ve sosyal paylaşım hesaplarından paylaşılan bilgiler sorumlu tutulamaz. Dukanamca.com ve Sosyal Medya hesaplarına giren her kullanıcı bu yazıyı okumuş ve kabul etmiş sayılır. Paylaşılan bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Sitede yer alan yazı, fotoğraf veya herhangi bir içerik “izin alınmadan” kesinlikle kullanılamaz. Her hakkı DukanAmca.com’undur. İzinsiz kullanımı dışında yasal olarak işlem başlatılacaktır.

0 Comments

Leave a Comment