Bugün atak evremin altıncı günü. Dört gün sonra seyir evresine geçip, sebze tüketmeye başlayacağım. Sebzeyi özledim gerçekten de :) Bugün tartıldım ve tardı altıncı günde “-6.3” kg gitti. Ödem olsa da, diyete çok yüksek bir moralle başlamama neden oldu bu durum :) Zaten benim gibi yüksek kilolu kişilerde, olabilecek bir durummuş bu. İyi ki de oldu.

Her neyse, bugün sabah hızlı bir şekilde evden çıkmam gerektiği için, kahvaltımı dolu dolu yapamadım. Bir tane rafadan yumurta, 2-3 tatlı kaşığı lor peyniri ve yarım dilim hindi füme yedim. Yanında bir bardak yağsız süt ve çay içtim.

6-gun

Öğle yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (17:30) Öğle yemeğimi, saat 14:30 gibi yaptım ama iş yoğunluğu nedeni ile siteye biraz geç yazabildim. Kusura bakmayın :) Öğle yemeği için ızgara köfte, yağsız yoğurt, yulaf kepeği krebi ve bir bardak zero içtim. Köfte Tarifi İçin Burayı Tıklayın


kofte

kofte2

Akşam yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (22:00) Akşam yemeğini 21:00’de, arkadaşlarım ile birlikte yedim. En zorlu sınavım bu oldu sanırım. Israrlara rağmen kaçamak yapmadım, iki-üç parça tavuk göğsü, üç-dört tane köfte ve iki kalem de pirzola yedim. Yanında da ayran içtim. Ayran da tabii ki yağsız yoğurtla yapıldı :) Yalnız bu akşam yemeğinde fotoğraf çekemedim, daha doğrusu unuttum.

Yarın yedinci gün olacak, yarın görüşmek üzere :)