Herkese selamlar, bugün beşinci gün :) Sabah hızlı bir şekilde evden çıkmam gerektiği için, basit bir kahvaltı hazırladım ve tartılmayı unuttum :) Artık, yarın tartılacağım.

Kahvaltı için, bir dilim hindi fümenin yarısını, şerit şerit kesip yuvarlayarak tabağa koydum. Fotoğrafta çok net görünmeyebilirler, uyku sersemliği yumurtalara odaklanmışım :) Hindi fümenin yanında, bir adet yumurta (tavada, yağsız), bir adet pınar light üçgen peynir ve iki tatlı kaşığı lor peyniri vardı. Yanında da iki fincan çay içtim.

5

Öğle yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (17:35) Saat 15:30 gibi öğle yemeği yedim. Yemekte tavuk göğsü ve yağsız yoğurt vardı. Yemekten sonra da iki fincan bitki çayı içtim.

tavuk_3


Akşam yemeğinde, görüşmek üzere :)

Güncelleme (21:15) Akşam yemeğimi az önce yaptım. Taze levrek buldum. Izgarada pişirdim :) Bugün bir türlü yulaf kepeği ile bir şey yapma fırsatım olmadı. Artık gece yulaf kepeğini bir şekilde tüketip, öyle günü tamamlarım.

levrek

Yarın görüşmek üzere :)

Güncelleme 12.2.2013 13:30 Dün, yulaf kepeğimi sabah, öğle veya akşam öğünlerinde tüketme fırsatım olmamıştı. Gece 12 gibi, krep yaptım o şekilde tükettim.