4. günden herkese merhaba :)) Bugün tartı -4.2 yi gösteriyordu, gayet güzel bir sabah oldu.

Tartıldıktan sonra, ilk iş kahvaltı hazırlamaktı. Kahvaltıda bir dilim hindi füme, bir kaşık lor peyniri ve bir adet kayısı kıvamında haşlanmış yumurta vardı. Yanında yağsız süt ve şekersiz çay içtim.

Bugün hava çok güzel, o  yüzden dışarıda 20-30 dakika yürüdüm. Henüz, kendimi yoracak kadar spor yapmıyorum. Seyir evresine başladığım zaman sıkı bir spor programına da başlayacağım.

İşte kahvaltım:

kahvalti-2


Öğle yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (17:20) Sabah kahvaltısını 10:00 gibi yapmıştım, daha sonra yürüyüşe çıktım. Biraz alışveriş yaptım, dışarıda kahve içtim. Daha sonra eve geldim, bu yazının sabah bölümünü yazdım ve facebook’ta soruları yanıtladım :) Öğle yemeği için saat 15:00 gibi, iki kalem pirzolayı ince ince şerit şeklinde (çok ince olmasa da) kestim. Tavanın kapağını kapatarak, kendi suyunda pişirdim. Yanında yağsız yoğurt, dukan krebi ve bir bardak zero ile yedim. Yulaf kepeği hakkımı, öğle yemeğinde kullanmış oldum.

pirzola3

Akşam yemeğinde, görüşmek üzere :)

Güncelleme (22:20) Bugün akşam yemeğini güncellemek için biraz geç kaldım. Kusura bakmayın :) Akşam yemeğimi 21:00-21:30 gibi yedim. Yemekte maydanozlu köfte ve yağsız yoğurt vardı. Yanında da bir bardak zero içtim :) Böylelikle 4. gün de bitmiş oldu. Zaman çabuk geçiyor.