Merhabalar, bugün diyetin 13. günü. Seyir evresinin 3. günü, 2. protein+sebze günüm :) Sabah kahvaltımı saat 7’de yaptım. PS kahvaltılarını gerçekten çok seviyorum. Sadece kahvaltıyı da değil aslında, tüm gün çok güzel geçiyor :) Fazla uzatmadan kahvaltıma geçeyim.

Kahvaltıda, 1 adet salatalık, 1 adet domates, 1 hindi füme, lor peyniri ve yumurta (sarılarını yemedim) vardı. Yanında çay ve bir bardak yağsız süt içtim.
ps-kahvalti

Öğle yemeğinde görüşmek üzere :)


Güncelleme (17:45) Öğle yemeğimi 14:35 gibi yaptım. Öğle yemeğinde çok lezzetli bir salata hazırladım. Yanında da, üzerine sarımsaklı yoğurt dökerek yediğim karnabahar vardı :) İkisinin de tariflerini az sonra yazacağım. PS günlerini seviyorum :)

karnabahar3

Karnabahar tarifi: http://www.dukanamca.com/sarimsakli-yogurtlu-karnabahar/

salata1

Salatanın tarifi: http://www.dukanamca.com/ton-balikli-salata/

Akşam yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (23:00) Akşam yemeğimi 2 saat önce, yani 21:00’de yedim. PS günlerinde, öğle yemeğinden sonra bir türlü acıkmıyorum. Açlık hissi zaten atak evresinin 3, 4. gününden sonra yok oldu diyebilirim. Akşam yemeğinde: Kıymalı kabak dolması yedim. Üzerine yağsız yoğurt ilave ettim. Öğle yemeğinde sarımsaklı yoğurt yediğim için, tekrar sarımsak yemek istemedim. Ama siz sarımsaklı yoğurt dökebilirsiniz. :)

kabak-dolmasi

Bugün yulaf kepeğimi tüketecek bir öğün yaratamadım kendime. Kahvaltıda yememiştim, öğle yemeğinde yerim diye. Öğle yemeğinde de yemeyince, akşam yemeğinde yerim dedim. Akşam yemeğinde de yemedim :)) Bu gece geç bir saatte uyuyacağım için, gece 2-3 gibi krep yapıp yemeyi düşünüyorum. Gece bölümünü de güncelleyip, tekrar yazıya ekleyeceğim.

Görüşmek üzere :)

Güncelleme (20.2.2013 – 14:45) Yulaf kepeği hakkımı, gece yoğurtla karıştırarak yedim.