Merhaba, bugün diyetin 11., seyir evresinin ilk günü :) Son derece mutluyum, çünkü artık sebze tüketmeye başlıyorum. Her ne kadar atak evresinde çok zorlanmasam da, bir noktadan sonra kesinlikle canınız sebze çekiyor.

Hayatımda ilk defa salatalık yiyormuş gibi, öyle değişik bir özlemle yedim 10 gün sonra ilk salatalığı…

Kahvaltımı saat 9 gibi yaptım. Bir domates, bir salatalık, bir hindi füme (içine lor peyniri koyup, sardım ve dilimledim), bir light üçgen peynir, bir rafadan yumurta ve bol bol çay :) Kahvaltıdan sonra da bir tane salatalık daha yedim. Çünkü boyut olarak küçüktü salatalıklar.

seyir-kahvalti

Yulaf kepeği hakkımı öğle yemeğine sakladım. Bugün iki yemek kaşığı kullanabileceğim, orası da ayrı bir mutluluk :)


Öğle yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme (19:00) Bugün günün büyük bir bölümünü dışarıda geçirdim. O nedenle öğle yemeğini biraz geç güncelliyorum. Öğle yemeğinde karışık salata (marul, soğan, salatalık, domates, yumurta, lor peynirinden oluşan) ve tavuk göğsü yedim. Yanında da yağsız yoğurttan yaptığım ayranı içtim. Seyir günü çok ama çok rahat geçiyor :)

izgara-tavuk

salata

Akşam yemeğinde görüşmek üzere :)

Güncelleme 02:00 Bir türlü acıkıp, akşam yemeği yapıp, fotoğrafını eklemek için bekledim ama olmadı. Öğle yemeği o kadar doyurucu geldi ki, acıkmadım :) O yüzden akşam yemeğimi es geçmek durumunda kaldım. Bir kase yoğurt ve bir yaprak marul yedikten sonra uyuyacağım.

Yarın görüşmek üzere :)